Gabinet Stomatologiczny

"UŚMIECH TO BODAJ NAJKRÓTSZA DROGA DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA"-Henry Saka
Nasz zespół
Katarzyna Cerecka

lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej.


Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Swoją praktykę stomatologiczną prowadzę od 1992 roku. W 1996 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej i rozpoczęłam specjalizację z protetyki stomatologicznej. W 2002 roku po wielu szkoleniach i stażach zdałam egzamin państwowy i uzyskałam tytuł specjalisty II stopnia protetyki stomatologicznej. Swoją wiedzę pogłębiam na licznych Konferencjach i Sympozjach, także międzynarodowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia. W swojej pracy zawodowej skupiam się na stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, leczeniu protetycznym zaburzeń zwarcia i leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Ponadto wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Swoje umiejętności w tym zakresie doskonaliłam pod okiem uznanego specjalisty profesora Ezio Costa oraz Marie Engman Aesthetic Academy. W 2006 roku zostałam wpisana do encyklopedii biograficznej "Who is who w Polsce". Jestem wykładowcą w TEB-Edukacja na kierunku "Higienistka stomatologiczna". Zadowolenie pacjenta jest dla mnie priorytetem w mojej pracy zawodowej.

Paulina Roszyk

lekarz stomatolog.


Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu stażu stomatologicznego w Sopocie, przeniosłam się do podwrocławskiej Oleśnicy, gdzie przez półtorej roku pomagałam przywracać zdrowy uśmiech moim pacjentom. Kolejnym etapem na mojej stomatologicznej drodze jest Toruń. W pracy stomatologa pomaga mi moja pracowitość i sumienność. Dzięki dobrze rozwiniętym umiejętnościom społecznym, kontakt z pacjentem nie stanowi dla mnie problemu, a otwartość i cierpliwość pomagają mi we współpracy z małymi dziećmi oraz pacjentami panicznie bojącymi się dentysty. Dokładność i precyzja to cechy, które ułatwiają mi leczenie endodontyczne, odbudowę estetyczną oraz protetyczną. Trudne przypadki w mojej codziennej pracy są dla mnie bardzo motywujące i mobilizują mnie do pogłębiania swojej wiedzy przez częste uczestnictwo w szkoleniach.

Krystyna Malinowska

technik radiolog.


Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe Wydział Elektroradiologii w Gdańsku. Zajmuję sie diagnostyką klasyczną, posiadam uprawnienia Inspektora ochrony radiologicznej a tym samym mogę pełnić nadzór nad pracowniami diagnostycznymi i radiologicznymi na terenie Unii Europejskiej. Bardzo lubię swój zawód. Dbam o ochronę radiologiczną pacjenta i jakość badań.

Magdalena Szymańska

higienistka.


Ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną w Toruniu na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna.Biorę udział w licznych szkoleniach pogłębiając swoja wiedzę.Bardzo cenię sobie kontakt z ludżmi.Pomagam pacjentom w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej.Zajmuję się usuwaniem złogów nazębnych,piaskowaniem,lakierowaniem i lakowaniem zębów.Doradzam pacjentom w zakresie doboru past do zebów i akcesoriów do higieny jamy ustnej, a także środków do pielęgnacji protez stałych i ruchomych.W mojej ofercie znajdują się pasty na bazie naturalnych surowców bez parabenów i konserwantów.

Pracownia protetyczna

Pracownia Protetyki Dentystycznej Wojciecha Dębkowskiego "Colordent" mieści się obok gabinetu. Od wielu lat razem współpracujemy, technicy dentystyczni mają bezpośredni kontakt z pacjentem, co jest szczególnie ważne przy doborze koloru i kształtu zębów. Wspólnie dbamy o nowy, piękny uśmiech naszych pacjentów.

Szymon Kloniecki

osteopata i magister fizjoterapii.


Jestem absolwent AWFiS w Gdańsku, Collegium Medicum w Bydgoszczy, swoją wiedzę pogłębiam w szkole osteopatii Flanders International Collage of Osteopathy oraz uczestniczę w wielu kursów. Zajmuję się między innymi dysfunkcjami stawów skroniowo – żuchwowych, których terapia jest istotną częścią leczenia stomatologicznego. Objawami dysfunkcji stawów skroniowo – żuchwowych mogą być:
• ból podczas jedzenia lub ziewania
• poranna sztywność żuchwy
• szumy uszne
• częste bóle głowy
• szczękościsk
• klikanie i trzeszczenie w stawach skroniowo-żuchwowych

Posiadane certyfikaty

01

Rejestracjaonline

Okno komunikatu
Formularz. W razie wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.
02

Naszeprace

Efekty leczenia protetycznego. Pełne zadowolenie pacjenta.
03

Pracownia

Protetyczna

Pracownia współpracu- jąca z nami w zakresie prac protetycznych.